Pri objednávkach nad 35 eur poštovné a darček zdarma!
Mail
info@glowup.sk

Píšte kedykoľvek

Domov / Blog

Blog

Ako zistiť typ svojej pleti? Jednoducho a rýchlo?

12 Aug 2019 | Nina Macurová

Ako zistiť typ svojej pleti? Jednoducho a rýchlo?

 

Jednoduchý spôsob ako rýchlo zistiť svoj typ pleti

Stav pleti je základom krásy a preto je dôležité sa o ňu dôkladne starať. Na to, aby si si správne mohla voliť kozmetiku, produkty, ktoré sa o pleť starajú a aby si sa k nej správala tak, ako si to zaslúži, musíš nutné poznať svoj typ pleti.

 

 

Zasvätenci do kozmetického priemyslu, rovnako ako spotrebitelia, sú úplne posadnutí kórejskou krásou. Niet divu, že Marie Claire označila Kóreu ako novú kozmetickú superveľmoc, ktorá je viac ako jedno desaťročie napred globálnym inováciám v starostlivosti o pleť. Prečo taká posadnutosť?

Stručne povedané, kórejci sú jedni z najnáročnejších kozmetických spotrebiteľov na svete. Jeden z popredných kórejských dermatológov rozprával príbeh o klientke s bezchybnou, žiarivou pleťou, ktorá sa sťažovala, že aj keď má dokonalú pleť, chcela by dosiahnuť ešte transparentnejšieho porcelánového vzhľadu. Na to dermatológ mávol rukou a vyhlásil: "Vzdávam sa! Kórejske ženy majú štandardy, ktoré nie sú v ľudských silách splniť". A práve tieto požiadavky sú tým, čo poháňa kórejský kozmetický priemysel vpred. Kórejskí spotrebitelia majú neukojiteľnú túžbu starať o svoju pleť, čo zároveň napomáha financovať ďalší rozsiahly výskum a vývoj. S tisíckami kozmetických značiek, ktoré vzájomne súperia o podiel na trhu, je výsledkom hyperkonkurenčný, neuveriteľne inovatívny priemysel, ktorý je na čele svetovej krásy.

 

 

 


Ďalší článok