RÝCHLE DORUČENIE OBJEDNÁVKY
Darček ku každej objednávke nad 25 EUR
Mail
info@glowup.sk

Píšte kedykoľvek

Domov / Líčenie / Líčenie očí

Kategorie

Líčenie očí

Celý sortiment očných tieňov od ceruziek, riasenok na predĺženie mihalníc až po presné očné linky. Líčenie očí na každý deň alebo maľovanie očí na dôležitú udalosť? Na GlowUp.sk nájdete presne to, čo potrebujete. Vytvorte perfektný make-up očí spolu so sortimentom najžiadanejších značiek ako je Milani, Makeup Revolution, NYX a mnoho ďalších.

Najpredávanejšie

Triediť podľa |

Triediť podľa |

Odporúčame
z 10

Nákup úplne novej palety očných tieňov je vždy super vzrušujúci. Ale ak sa vám zdá, že niektorý odtieň z paletky je viac odstrašujúci ako príjemný, nebojte sa. Máme pre vás triky, aby ste sa mohli pochváliť tými krásnymi pigmentmi očných tieňov a vytvoriť požadované líčenie očí. Takže bez ohľadu na to, či si chcete vytvoriť prirodzený look, alebo chcete zabrániť tomu, aby ste mali oči ako panda, prelomili sme všetky nástrahy, ktoré budete potrebovať na zvládnutie základnej aplikácie očných tieňov.


Potrebujete podklad pod očné tiene? Primer pomáha pri nepriehľadnosti očných tieňov, väčšej jasnosti farieb. Podklad v podstate pomáha vášmu očnému tieňu vydržať dlhšie tým, že mu zabráni skĺznuť z očných viečok, keď je vystavený pôsobeniu tepla alebo vlhkosti.

 

Po aplikácii podkladovej bázy je čas pridať očný tieň. Líčenie očí sa dá zvyčajne vytvoriť pomocou štyroch odtieňov: Neutrálneho odtieňa viečka, stredného odtieňa záhybu, tmavého odtieňa vonkajšieho rohu a svetlého odtieňa, ktorý zvýrazní váš vnútorný kútik a obočie.

 

Farby si môžete zvoliť aj podľa farby očí. Hnedé oči vyzerajú nádherne v zelených, zlatých, fialových a sivých odtieňoch, zatiaľ čo farby ako červená, žltá, oranžová a fialová sú pre modré oči. Pre zelené oči sa skúste pohrať s červenými, žltými, fialovými a sivými odtieňmi.  

 

Tip: Tiene aplikujte vždy zľahka. Jednoduchšie je pridať viac farieb, ako ich odstrániť.