RÝCHLE DORUČENIE OBJEDNÁVKY
Darček ku každej objednávke nad 25 EUR
Mail
info@glowup.sk

Píšte kedykoľvek

Domov / The Ordinary

The Ordinary

The Ordinary je výnimočná značka, ktorá poskytuje účinné klinické formulácie pre pokročilú starostlivosť o pleť. Všetky výrobky sú bez parabénov, síranov, minerálnych olejov, farbív a nie sú testované na zvieratách. Prečo je kozmetika The Ordinary tak populárna? Nízke ceny, jednoduché a účinné produkty, no a hlavne ich vedecky podložené účinky. Jednoducho veľa muziky za málo peňazí, čo viac si v kozmetickom svete želať? Celá jej veda je založená na produktoch, ktoré sú pomenované podľa účinnej zložky, akú obsahujú – ide o jednu hlavnú látku, ktorá je buď vo vode či oleji a obsahuje/neobsahuje silikóny. Majú rovnaké fľaštičky, ktoré svojim dizajnom inšpirovali nejednu značku. 

!POZOR! Je nutné, aby ste si pred samotnou kombináciou produktov The Ordinary prečítali, či sú látky obsiahnuté v zložený kombinovateľné. Pri nesprávnej kombinácií produktov, môže dôjsť ku poškodení pokožky. 

Triediť podľa |

Triediť podľa |

Odporúčame

Nič nebolo nájdené

Prečo siahnuť po produktoch The Ordinary?

Značka The Ordinary stavila na chémiu a vedecky podložené funkcie jednotlivých produktov, po preštudovaní ktorých sa dozviete, čo pleť jednoznačne potrebuje. Množstvo týchto účinných látok sa nachádza aj v klasických produktoch z drogérií či parfumérií, no tým, že sú v kombinácii s desiatkami iných látok, nie sú zamerané tak jednoznačne a práve tie „dodatočné“ podporné ingrediencie môžu pleti škodiť. Pri The Ordinary máte istotu, že na tvár nedávate žiadnu zbytočnú chémiu, než tú, ktorú si samy zvolíte a nakombinujete.