RÝCHLE DORUČENIE OBJEDNÁVKY
Darček ku každej objednávke nad 25 EUR
Mail
info@glowup.sk

Píšte kedykoľvek

Domov / THE PEARL OF PANNONIA

THE PEARL OF PANNONIA

Na jednom rodinnom pozemku v severnom Chorvátsku v roku 1995 objavili unikátny zdroj minerálnej vody jedinečný svojou kvalitou a mineralizáciou. Tento zdroj sa nachádza pri kúpeľoch v dedinke Svätý Martin.

 

Táto oblasť bola pred mnohými miliónmi rokov pokrytá Panónskym morom. More sa nachádzalo v oblasti dnešného Chorvátska, v niekdajšej starorímskej provincii Panónia a zasahovalo cez Maďarsko až na územie dnešného južného Slovenska. Práve na tomto mieste sa spomínajú starodávne rímske kúpele, do ktorých chodili ľudia z celej Rímskej ríše.

 

Sedimentácia od zvyškov Panónskeho mora sa považuje za jeden z hlavných dôvodov bohatej mineralizácie tejto vody. Táto panónska voda obsahuje až a je obzvlášť bohatá na jód. Tieto minerály spoločne prispievajú k celkovej mineralizácii vody nad 9600 miligramov na jeden liter vody.

Vďaka tomu je jednou z najrôznorodejších a najbohatších minerálnych vôd na svete, a preto nepochybne získala titul „Perla Panónie“. Okrem toho je jej hodnota pH 7,6, podľa ktorej je ako jedna z mála minerálnych vôd klasifikovaná ako zásaditá, čo jej umožňuje dokonale reagovať so všetkými typmi pleti.

Triediť podľa |

Triediť podľa |

Odporúčame

Panea Alpha 50ml Krém na tvár

24,90 €

Nie je na sklade