RÝCHLE DORUČENIE OBJEDNÁVKY
Darček ku každej objednávke nad 25 EUR
Mail
info@glowup.sk

Píšte kedykoľvek

Domov / Makeup Revolution

Makeup Revolution

Makeup Revolution London, patrí do skupiny značiek REVOLUTION BEAUTY LONDON. Je to Londýnska značka dekoratívnej kozmetiky, ktorá patrí v súčasnosti medzi celosvetovo najrýchlejšie rastúcu značku dekoratívnej kozmetiky. Stala sa známou nielen vďaka kvalitným produktom za dostupné ceny, ale ja vďaka svojmu rozsiahlemu sortimentu, ktorý sa neustále rozširuje o novinky rekordne rýchlo.

Najpredávanejšie

Triediť podľa |

Triediť podľa |

Odporúčame
z 7

V roku 2014 bola značka Revolution vytvorená z vízie lepšej spoločnosti v oblasti krásy. Makeup Revolution London má veľa úspešných produktov, ktorých sa predalo tisícky, ako je aj Makeup Revolution paletka by Petra alebo Makeup Revolution Sopx, ktoré nájdete v našom sortimente. Makeup Revolution Slovensko miluje a táto značka sa teší z úspechu, cení si svojich zákazníkov a vytvára neuveriteľné produkty priamo z ich spätnej väzby.

 

Stali sa globálnou značkou, ktorá stále stojí za rovnakými hodnotami - inkluzívnosť, rozmanitosť, narušujúca zastaralé vnímanie krásy. Sú presvedčení, že každý by mal mať prístup ku kvalitnému zloženiu, ak chce, a že každá definícia krásy si zaslúži oslavu.

 

Vo svojom portóliu má produkty, ktoré spríjemňujú ženám po celom svete dni aj noci. Nájdete tú rúže na pery v rôznych konzistencích, farbách a finišoch. Make-upy pre suchú pleť, či make-upy pre mastnú pleť s vysokým krytím alebo len s ľahkým.

O fixáciu make-upu sa postarajú púdre na pleť v rôznych finišoch. Dokonalé kontúrovanie tváre a jej rozjasnenie ponúkajú palety či samostatné produkty na zvýraznenie črtov Vašej pleti. Vykúzlite nádherné líčenie na deň či večerné líčenie na ples s paletkami očných tieňov a kvalitnými štetcami na oči. Jednoducho tú nájdete všetko, čo potrebujete preto, aby ste bola krásna. 

 

Táto značka má pod sebou aj hneď niekoľko podznačiek: I Heart Revolution, Revolution PRO, FREEDOM, Makeup Obsession.

V roku 2019 sa značka rozrástla aj o starostlivosť o pleť REVOLUTION SKINCARE, kde nájdete kvalitné a funkčné produkty, ktoré riešia nedokonalosti pleti. Kozmetika na čistenie pleti pre aknóznu pleť, či kvalitný krém na vrásky, masky na tvár pre mdlú a unavenú pleť, ktoré robia doslova zázraky. Peeling na tvár v rôznych konzpstenciách a mnoho ďalšieho pre zdravý stav Vašej pleti.