RÝCHLE DORUČENIE OBJEDNÁVKY
Darček ku každej objednávke nad 25 EUR
Mail
info@glowup.sk

Píšte kedykoľvek

Domov / Ardell

Ardell Lashes

Všetky ženy snívajú o dlhých riasach, ktoré budú všetci obdivovať, ale nie každá má také šťastie. Túto skutočnosť si uvedomili americký manželia Arnold a Sydell Millerovovci, ktorý v roku 1971 založili spoločnosť Ardell. Značka Ardell sa behom pár rokov stala synonymom pre kvalitné nalepovacie riasy a dnes patrí medií najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky na trhu umelých a prírodných rias. Na výber máš z množstva druhov riasy rôznych tvarov a veľkosti, rôznych lepidiel, či pomôcok na to, aby tvoje riasy vyzerali jednoducho skvele a očarujúco.

Najpredávanejšie

Triediť podľa |

Triediť podľa |

Odporúčame
z 4

Všetky ženy snívajú o dlhých riasach, ktoré budú všetci obdivovať, ale nie každá má také šťastie. Túto skutočnosť si uvedomili americký manželia Arnold a Sydell Millerovovci, ktorý v roku 1971 založili spoločnosť Ardell.

 

Značka Ardell sa behom pár rokov stala synonymom pre kvalitné nalepovacie riasy a dnes patrí medií najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky na trhu umelých a prírodných rias.

Na výber máš z množstva druhov riasy rôznych tvarov a veľkosti, rôznych lepidiel, či pomôcok na to, aby tvoje riasy vyzerali jednoducho skvele a očarujúco.