RÝCHLE DORUČENIE OBJEDNÁVKY
Darček ku každej objednávke nad 25 EUR
Mail
info@glowup.sk

Píšte kedykoľvek

Domov / Vianočné balíčky

Vianočné balíčky

Pripravili sme si pre vás vianočné balíčky, ktoré sú ideálnym darčekom pre každého milovníka kozmetiky. Starostlivo sme vybrali naše najobľúbenejšie produkty a zostavili sme vianočné darčekové sady ideálne pre celú rodinu. Pozrite si našu bohatú ponuku a vyberte svojim blízkym vianočné kozmetické balíčky za zvýhodnenú cenu!

Najpredávanejšie

Triediť podľa |

Triediť podľa |

Odporúčame
z 3

Dámy každého veku sa určite potešia vianočným balíčkom s vysoko kvalitnou kozmetikou. Stávkou na istotu je kórejská kozmetika, ktorá je po celom svete známa svojimi účinkami. Viete si predstaviť lepší darček ako mladosť a krásu skrytú v luxusnej vianočnej darčekovej sade?

 

Chybu nespravíte ani s vianočným darčekovým balíčkom dekoratívnej kozmetiky. Stačí len vziať do úvahy farebnosť a štýl líčenia obdarovaného a určite nešliapnete vedľa! Pokiaľ, predsa len váhate, kúpte miesto vianočného balíčka poukážku, tá poteší v každom prípade.

 

Pre pánov odporúčame vianočné kozmetické sady s čistiacimi prípravkami na pleť. Aj drsná mužská pokožka si, predsa zaslúži rozmaznávať a práve boj s nečistotami je to, na, čo sa v tomto prípade vyplatí zamerať.